V Rodzinny Piknik w Starym Mieście

W niedzielę 3 czerwca 2018r. w Starym Mieście na stadionie sportowym w Starym Mieście odbyła się V edycja Pikniku Rodzinnego.

Głównymi organizatorami tej ciekawej i pożytecznej imprezy byli: Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy Wsi Stare Miasto i Ochotnicza Straż Pożarna Stare Miasto.

Na wszystkich czekały liczne konkursy z nagrodami, pokazy strażackie w wykonaniu jednostki OSP Stare Miasto. Nie zabrakło też darmowych zjeżdżalni, kiełbasek z grilla, grochówki.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim za przybycie i spędzenie czasu w pożytecznej i przyjemnej atmosferze. Dziękujemy wolontariuszom i lokalnym artystom którzy wspomagali organizatorów i tworzyli wspaniałą atmosferę umilając czas przybyłym mieszkańcom wsi i gościom.

Głównym sponsorem imprezy był Wójt Gminy Leżajsk - Krzysztof Sobejko który wspiera pożyteczne inicjatywy skierowane do mieszkańców Gminy Leżajsk. Piknik realizowano w ramach konkursu „Przeciwdziałanie Uzależnieniom i Patologiom Społecznym.

Sponsorzy imprezy: GOK Gminy Leżajsk, Biblioteka Publiczna, BMF Polska, Progress Stal – konstrukcje stalowe, Michał Stępnik firma Allmat, Firma MATEL, OZE 11, Stare Miasto Park,Firma Brux, Auto Bajex, Henryk Bereziewicz – Skład części zamiennych, Józef chamiec – Auto Gaz stacja paliw, Robert Rumierz – Stacja Paliw, Smak Górno.