II Turniej o Mistrzostwo drużyn OSP z terenu Gminy Leżajsk w piłkę nożną

W dniu 29 lipca na stadionie piłkarskim w Starym Mieście odbył się II Turniej Piłkarski Nożnej dla Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Leżajsk pod honorowym patronatem Posła na Sejm RP Jerzego Paula.

Organizatorami Turnieju było OSP Stare Miasto, Stowarzyszenie Rozwoju i Pomocy wsi Stare Miasto, Radni Rady Gminy ze Starego Miasta przy współpracy z Wójtem Gminy Leżajsk Krzysztofem Sobejko.

Do współzawodnictwa stanęło 6 reprezentacji OSP i drużyna Stowarzyszenia Rozwoju i Pomocy Wsi Stare Miasto jako współorganizator imprezy.

Drugi raz z rzędu Turniej wygrali druhowie z OSP Wierzawice wygrywając mecz finałowy z drużyną OSP Biedaczów, trzecie miejsce zajęła drużyna OSP z Giedlarowej.

Zwycięzcy otrzymali z rąk Posła na Sejm RP Jerzego Paula, Komendanta Powiatowego OSP Tadeusza Matuszka i Wice-wójta Gminy Leżajsk Bolesława Pawlusa pamiątkowe puchary i dyplomy.

Organizatorzy kierują serdeczne podziękowania do wszystkich osób zaangażowanych w przygotowanie i przeprowadzenie turnieju i kibiców kulturalnie wspierających sportowe zmagania.